Bedrijfsgegevens

  • Organic Herb Inc.

  •  [Hunan,China]
  • Type Business:Fabrikant
  • Main Mark: Afrika , Americas , Azië , Caribbean , Oost Europa , Europa , Midden-Oosten , Noord-Europa , Oceanië , Andere markten , West-Europa , Wereldwijd
  • Exporteur:91% - 100%
  • certs:ISO9001, FDA
  • Beschrijving:Bulk knoflookpoeder,Bulk Knoflook Extarcts,Extracten van Manufactory
Manufacturers (0)

Organic Herb Inc.

Bulk knoflookpoeder,Bulk Knoflook Extarcts,Extracten van Manufactory

Huis > Product List > Standaard plantenextracten > Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder

Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder

Delen op:  
    betaling Type: L/C,T/T,D/P
    Incoterm: FOB,CFR,CIF
    Levertijd: 7 dagen

Basis informatie

certificaat: SGS, ISO, HACCP, anders

Assay Methode: HPLC, UV

Aanvraagformulier: Zetpil

Toepassing: Eten, Gezondheidsproducten, Geneeskunde, anders

Additional Info

produktiviteit: 30 Ton per Month

merk: OHI

vervoer: Ocean,Land,Air

Plaats van herkomst: China

Capaciteit van de levering: 30 Ton per Month

Certificaat: HACCP,ISO, Halal, Kosher,Organic

Haven: Shanghai,Guangzhou,Shenzhen

Beschrijving

Beste prijs Factory Supply natuurlijke organische Bulk knoflook poeder

Products name:

Garlic Extract

Botanical name

Allium sativum

Common names:

Clove Garlic, Da Suan, Rashona, Rustic's Treacle, Stinking Rose, Tricolor Garlic

Parts used:

Cloves.

Active Ingredients: :

Allicin

Cas No.:

539-86-6

Specification:

1% Allicin / Ratio Extract 20:1,100:1

Test Method

HPLC

Appearance

White Fine powder

Standard:

Kosher,HALAL,ISO9001,HACCP.


Toepassing

Culinair gebruik
Geneeskunde, voor zijn antimicrobiële activiteit
Cosmetica,
Voedingssupplement

Product Categorie : Standaard plantenextracten

Product afbeelding
  • Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder
  • Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder
  • Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder
  • Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder
  • Hoogwaardige extracten Manufactory Biologische bulk knoflookpoeder
E-mail naar dit bedrijf
  • *Onderwerp:
  • *berichten:
    Uw bericht moet tussen 20-8000 tekens
Communiceren met de leverancier?leverancier
Ellison Lau Mr. Ellison Lau
Wat kan ik voor u doen?
Contacteer Leverancier